شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۳ 18 ذو القعدة 1445 Saturday, 25 May , 2024 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

تعلیق فرآیندهای فناوری در معدن Frunze 

شناسه : 72481 09 آذر 1401 - 11:00
با توجه به کاهش حجم تولید، کاهش مصرف مواد خام و عرضه محدود منابع انرژی، شرکت معدنی Sukha Balka فرآیند های فناوری در معدن Frunze را به طور موقت به حالت تعلیق درآورد.
تعلیق فرآیندهای فناوری در معدن Frunze 
پ
پ

با توجه به کاهش حجم تولید، کاهش مصرف مواد خام و عرضه محدود منابع انرژی، شرکت معدنی Sukha Balka فرآیند های فناوری در معدن Frunze  را  به طور موقت به حالت تعلیق درآورد.

* بررسی علت تعلیق فرآیندهای فناوری در معدن Frunze 

به گزارش آرتان پرس و به نقل از GMK، شرکت معدنی Sukha Balka اوکراین که بخشی از گروه DCH است، تصمیم گرفت به طور موقت فرآیندهای فناوری در معدن Frunze  را در شرایط کاهش حجم تولید، کاهش مصرف مواد خام و عرضه محدود منابع انرژی متوقف کند. بررسی ها نشان داده این اخبار در روزنامه شرکتی DCH Steel به طور مفصل شرح داده شده است.

فعالان بازار در روز سه شنبه (۲۹ نوامبر) اعلام کردند تصمیم متوقف کردن فرآیندهای فناوری در معدن Frunze  از خطرات مرتبط با قطع برق اضطراری جلوگیری کرده و همچنین به حفظ پرسنل واجد شرایط کمک می کند. معدن کارانی که در معدن Frunze کار می کردند تا اطلاع ثانوی در بخش زیرزمینی معدن Yuvileyna به کار خود ادامه خواهند داد.

تحلیل گران بازار در روز سه شنبه (۲۹ نوامبر) گزارش دادند تعلیق فرآیندهای فناوری در معدن Frunze  که یکی از زیرمجمموعه های شرکت معدنی Sukha Balka اوکراین است، امکان حفظ تعادل و تأثیر مثبت اقتصادی را در این کشور فراهم خواهد کرد.

به نقل از چندین منبع خبری، توان معدن Yuvileyna  این امکان را فراهم می کند که در صورت خاموش شدن اضطراری، مکانیسم وزنه تعادل را فعال کرده و ماینرها را به سطح زمین برسانند. بنابراین روند فناوری در این واحد ادامه خواهد داشت.

معامله گران در روز سه شنبه (۲۹ نوامبر) گزارش دادند در ۲۳ نوامبر ۲۰۲۲، به دلیل تخریب اشیاء زیرساخت انرژی، قطعی گسترده شبکه برق در اوکراین رخ داد. در زمان قطع برق، ۱۶ معدنچی در بخش زیرزمینی معدن Yuvileyna مشغول به کار بودند. تمام معدنچیان ساعت ۲۲:۰۰ روز ۲۳ نوامبر معدن را ترک کردند.

سرگی لوپاتین، سرپرست مدیرعامل Sukha Balka اظهار کرد:

ما باید بر مشکلات متعدد ناشی از جنگ غلبه کنیم. به عقیده من می توان با در نظر گرفتن توصیه ‌های تامین‌ کنندگان منابع انرژی، دائماً با واقعیت‌های امروز سازگار شده و با اجرای برنامه کاری ویژه، بار را در ساعات اوج مصرف کاهش دهیم. بدون شک، ما قطعاً بر مشکلات فرآیندهای فناوری در تمام بخش‌ های معدن خود غلبه خواهیم کرد.

همانطور که مرکز GMK قبلا گزارش داد، شرکت معدنی Sukha Balka تعمیر تجهیزات تکنولوژیک معدن Yuvileyna را انجام داد. در این معدن، عناصر تلگراف بارگیری و دریچه سکتور اسکیت غربی به روز شد. این معدن همچنین یک ایستگاه پمپاژ جدید در سایت صنعتی معدن احداث کرد.

در این میان چندین منبع خبری در روز سه شنبه (۲۹ نوامبر) گزارش دادند شرکت معدنی Sukha Balka در استخراج زیرزمینی سنگ آهن با ظرفیت حدود ۳.۱ میلیون تن در سال تخصص دارد. این گروه معدنی شامل معادن Frunze و Yuvileyna است.

به نقل از فعالان بازار در سال ۲۰۲۱، شرکت معدنی Sukha Balka تولید سنگ آهن را ۵.۶ ​​درصد نسبت به سال ۲۰۲۰ افزایش داده است. بررسی ها نشان داد میزان سنگ آهن تولید شده توسط این شرکت معدنی در سال ۲۰۲۱ حدود  2.7 میلیون تن بوده است.

GMK

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.