چهارشنبه, ۱۲ مهر , ۱۴۰۲ 20 ربيع أول 1445 Wednesday, 4 October , 2023 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

افزایش واردات فولاد در ایالات متحده آمریکا

شناسه : 72511 12 آذر 1401 - 10:00
با توجه به داده های انجمن جهانی فولاد، ایالات متحده آمریکا میزان واردات فولاد را در ژانویه تا اکتبر 2022 حدود 3.7 درصد افزایش داد.
پ
پ

با توجه به داده های انجمن جهانی فولاد، ایالات متحده آمریکا میزان واردات فولاد را در ژانویه تا اکتبر ۲۰۲۲ حدود ۳.۷ درصد افزایش داد.

* بررسی میزان واردات فولاد در ایالات متحده آمریکا

به گزارش آرتان پرس و به نقل از GMK، داده های موسسه آهن و فولاد آمریکا (AISI) منتشر شده در روز چهارشنبه (۳۰ نوامبر) نشان داد شرکت های فولادی ایالات متحده آمریکا در ژانویه تا اکتبر ۲۰۲۲ واردات فولاد را ۳.۷ درصد نسبت به مدت مشابه در سال ۲۰۲۱ افزایش دادند. باید توجه داشت که میزان واردات فولاد توسط ایالات متحده آمریکا در ژانویه تا اکتبر ۲۰۲۲ حدود ۲۶.۶۲ میلیون تن بوده است.

فعالان بازار در روز چهارشنبه (۳۰ نوامبر) اعلام کردند میزان محصولات فولادی نهایی در حجم کل واردات فولاد به ایالات متحده آمریکا در ژانویه تا اکتبر ۲۰۲۲، حدود ۲۱.۶۲ میلیون تن بوده است. بررسی ها نشان داد میزان واردات محصولات فولادی نهایی به ایالات متحده آمریکا در ژانویه تا اکتبر ۲۰۲۲ نسبت به مدت مشابه در سال ۲۰۲۱  حدود ۱۹.۱ درصد افزایش یافته است.

در این میان برخی منابع خبری در روز چهارشنبه (۳۰ نوامبر) گزارش دادند در اکتبر ۲۰۲۲، ایالات متحده آمریکا واردات فولاد را ۷.۲ درصد نسبت به ماه قبل افزایش داده است. باید توجه داشت که میزان واردات فولاد به ایالات متحده آمریکا در اکتبر ۲۰۲۲ حدود ۲.۴ میلیون تن بوده است. همچنین بررسی ها نشان داد میزان محصولات نهایی وارد شده به ایالات متحده آمریکا در اکتبر ۲۰۲۲، حدود ۱.۹۵ میلیون تن بوده که نسبت به سپتامبر با افزایش ۵.۱ درصدی همراه بوده است.

تحلیل گران بازار در روز چهارشنبه (۳۰ نوامبر) اعلام کردند کشورهای اصلی که واردات فولاد در ایالات متحده آمریکا در ۱۰ ماهه نخست ۲۰۲۲ از آن ها انجام می شد شامل کانادا، مکزیک و برزیل بود که ایالات متحده آمریکا به ترتیب ۵.۸۱ میلیون تن، ۴.۶۴ میلیون تن و ۲.۴۴ میلیون تن فولاد از این کشورها در ۱۰ ماه نخست ۲۰۲۲ وارد کرده است.

به نقل از چندین منبع خبری، در سال ۲۰۲۱ ایالات متحده امریکا واردات فولاد را ۴۳ درصد نسبت به سال ۲۰۲۰ افزایش داد و به ۳۱.۵ میلیون تن رساند. همچنین بررسی ها نشان داد میزان واردات محصولات فولادی نهایی در سال ۲۰۲۱ در ایالات متحده به ۲۲.۸ میلیون تن رسیده است. این در حالی است که واردات محصولات فولادی نهایی به ایالات متحده در سال ۲۰۲۱ نسبت به سال ۲۰۲۰ با کاهش ۴۱ درصدی همراه بوده است.

معامله گران در روز چهارشنبه (۳۰ نوامبر) گزارش دادند بر اساس ارزیابی انجمن جهانی فولاد ایالات متحده امریکا در میان ده کشور بزرگ تولید کننده فولاد در جهان قرار دارد. به نقل از منابع خبری در سال ۲۰۲۱، میزان تولید فولاد در ایالات متحده امریکا حدود ۸۶ میلیون تن گزارش شده است که نسبت به سال ۲۰۲۰ افزایش ۱۸.۳ درصدی را تجربه کرده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

/**/