چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۳ 15 ذو القعدة 1445 Wednesday, 22 May , 2024 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

افزایش ظرفیت تولید در شرکت Yukselen Celik

شناسه : 72950 26 آذر 1401 - 12:00
با توجه به افزایش سرمایه گذاری شرکت فولادی Yukselen Celik در بخش خدمات، ظرفیت تولید فولاد مخصوص در این شرکت رشد خواهد داشت.
افزایش ظرفیت تولید در شرکت Yukselen Celik
پ
پ

با توجه به افزایش سرمایه گذاری شرکت فولادی Yukselen Celik در بخش خدمات، ظرفیت تولید فولاد مخصوص در این شرکت رشد خواهد داشت.

* بررسی میزان ظرفیت تولید در شرکت Yukselen Celik

به گزارش آرتان پرس و به نقل از GMK، سایت خبری SteelOrbis در روز جمعه (۱۶ دسامبر) اعلام کرد که شرکت فولادی Yukselen Celik که تولیدکننده فولاد مخصوص (آلیاژی) در ترکیه است، انتظار دارد به لطف سرمایه گذاری در مرکز خدمات Dilovası  ، ظرفیت تولید خود را به ۲۰۰۰۰۰ تن در سال افزایش دهد.

فعالان بازار در روز جمعه (۱۶ دسامبر) اعلام کردند که طبق پیش بینی ها ساخت مرکز خدمات در نیمه اول سال آینده به پایان خواهد رسید و راه اندازی آن حداکثر تا پایان سال ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده است.

شرکت فولادی Yukselen Celik در بیانیه منتشر شده در پلت فرم افشای عمومی گفت:

میزان سرمایه گذاری در بخش خدمات این شرکت ۷ تا ۸ میلیون دلار خواهد بود.

معامله گران در روز جمعه (۱۶ دسامبر) گزارش دادند بدین ترتیب با توجه به سرمایه گذاری در نظر گرفته شده برای بخش خدمات، ظرفیت تولید شرکت فولادی Yukselen Celik به ۲۰۰ هزار تن فولاد مخصوص در سال افزایش می یابد که نسبت به سال جاری دو برابر خواهد شد.

به نقل از برخی منابع خبری، در سال ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۱، شرکت فولادی Yukselen Celik ظرفیت خود را برای تولید فولاد با ارزش افزوده ویژه از ۲۵۰۰۰ تن به ۱۰۰۰۰۰ تن در سال افزایش داد. باید توجه داشت که این افزایش پس از عرضه عمومی سهام در سال ۲۰۱۹ رخ داده و به رشد سهام فولاد مخصوص در بازارهای صادراتی کمک کرد.

تحلیل گران بازار در روز جمعه (۱۶ دسامبر) گزارش دادند به لطف افزایش ظرفیت در شرکت فولادی Yukselen Celik، انتظار می رود این شرکت در سال ۲۰۲۴ در بازارهای داخلی و صادراتی به شدت رشد کند.

همانطور که مرکز GMK قبلاً گزارش داد، شرکت انرژی دولتی Montenegro Elektroprivreda Crne Gore (EPCG) کارخانه فولادی Toscelik Niksic را از هلدینگ Tosyali ترکیه به قیمت ۲۰ میلیون یورو خریداری خواهد کرد. قرارداد مربوط به این معامله بین شرکت ها در ۲۰ دسامبر ۲۰۲۲ امضا خواهد شد.

همچنین به گفته Veysel Yayan ، دبیر کل اتحادیه تولیدکنندگان فولاد ترکیه (TCUD)، این کشور باید تحقیقات ضد دامپینگی را انجام دهد تا از افزایش واردات و کاهش صادرات محصولات فولادی خود جلوگیری کند.

آقای Veysel Yayan معتقد است که ترکیه باید امکان اعمال تدابیر حفاظتی مشابه اتحادیه اروپا و آمریکا را در نظر بگیرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.