جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳ 11 شوال 1445 Friday, 19 April , 2024 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

مهلت صدور مجوز ورود موقت خودروهای پلاک کیش تا آخر فروردین

شناسه : 730 26 فروردین 1396 - 5:00

مهلت صدور مجوز ورود موقت برای خودروهای پلاک منطقه آزاد کیش صرفا برای ایام نوروز جهت مسافرت ساکنان به سرزمین اصلی بوده و تا پایان فروردین ماه برقرار است.

پ
پ

به گزارش مرکز فولاد ایرانیان و به نقل از اقتصاد آنلاین، مهدی اقبالی مقدم مدیر کل گمرک کیش با بیان این مطلب افزود: با توجه به شرایط جغرافیایی منطقه آزاد کیش، مطابق روال سنوات گذشته گروهی از ساکنین جزیره کیش در ایام نوروز برای مسافرت به سرزمین اصلی نسبت به ورود موقت خودرو اقدام می کنند که گمرک جهت برقراری مجوز ورود موقت خودروهای ساکنین این منطقه به تعداد ۲۵۰ دستگاه موافقت کرده بود که این تسهیلات صرفا تا پایان فروردین ماه برقرار است.
وی اعلام کرد که مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گمرک آبان ماه سال گذشته ورود موقت خودروهای دارای پلاک مناطق آزاد به سرزمین اصلی را ممنوع اعلام کرد و تسهیلاتی که گمرک کیش برای ورود موقت خودروهای ساکنین منطقه پس از اخذ مجوز در نظر گرفته صرفا برای ایام نوروز بوده و تا پایان فروردین ماه اعتبار دارد.
اقبالی مقدم افزود: این تسهیلات با توجه به مشکلات متعدد ساکنان منطقه آزاد کیش جهت مسافرت به سرزمین اصلی در ایام نوروز و پس از درخواست مدیر عامل منطقه آزاد جهت تسهیل در تردد ساکنان این منطقه صورت گرفته است

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.