جمعه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۳ 8 ذو الحجة 1445 Friday, 14 June , 2024 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

شرکت ArcelorMittal شرکت پردازش قراضه فولادی Zlomex را در لهستان خرید

شناسه : 73282 12 دی 1401 - 14:00
با توجه به هدف کاهش انتشار کربن، شرکت ArcelorMittal در سال 2022 چهار شرکت تولید کننده قراضه فولادی را خریده است.
شرکت ArcelorMittal شرکت پردازش قراضه فولادی Zlomex را در لهستان خرید
پ
پ

با توجه به هدف کاهش انتشار کربن، شرکت ArcelorMittal در سال ۲۰۲۲ چهار شرکت تولید کننده قراضه فولادی را خریده است.

* خرید شرکت های قراضه فولادی توسط شرکت ArcelorMittal

به گزارش آرتان پرس و به نقل از GMK، شرکت فولادی ArcelorMittal که یکی از بزرگترین تولید کنندگان فولاد در جهان است، از امضای توافقنامه ای برای خرید شرکت پردازش قراضه فولادی لهستانی به نام Zakład Przerobu Złomu (Złomex) خبر داد.

فعالان بازار در روز دوشنبه (۲ ژانویه) اعلام کردند این چهارمین شرکت تولید کننده قراضه فولادی است که شرکت ArcelorMittal در سال ۲۰۲۲ در اروپا خریداری کرده است.

به نقل از چندین منبع خبری، پیش بینی می شود بسته شدن این قرارداد که مشمول تاییدیه های استاندارد نظارتی است، در نیمه اول سال ۲۰۲۳ اتفاق بیفتد.

معامله گران در روز دوشنبه (۲ ژانویه) گزارش دادند شرکت پردازش قراضه فولادی Złomex انبارهای قراضه فولادی خود در کراکوف و ورشو را مدیریت می کند. بررسی ها نشان می دهد این شرکت در سال ۲۰۲۱، تقریباً ۴۰۰۰۰۰ تن مواد خام را پردازش و ارسال کرد.

به نقل از برخی تاجران، شرکت پردازش قراضه فولادی Złomex، قراضه فولادی مورد نیاز تعدادی از کارخانه‌ های فولادی و ریخته ‌گری را تامین می‌ کند و همچنین یک تامین ‌کننده قدیمی مواد خام برای کارخانه‌ های ArcelorMittal در Dombrów-Hurnicz و ورشو است.

تحلیل گران بازار در روز دوشنبه (۲ ژانویه) اعلام کردند شرکت پردازش قراضه فولادی Złomex در سال ۲۰۲۲، در توسعه عملیات در انبار Krakow ، نصب دستگاه مربوط به قراضه فولادی خرد شده و همچنین افزایش ظرفیت کارخانه کشتی سازی در ورشو سرمایه گذاری کرد. باید توجه داشت که شرکت فولادی ArcelorMittal متعهد به حمایت از استراتژی رشد مداوم در شرکت پردازش قراضه فولادی Złomex است.

بررسی ها نشان می دهد شرکت فولادی ArcelorMittal در سال ۲۰۲۲ چندین شرکت قراضه فولادی در اروپا را خریداری کرده است. باید توجه داشت که هدف این شرکت بهبود تامین مواد خام برای شرکت های خود است که به کاهش انتشار کربن کمک می کند.

آقای Geert Van Poelvoorde، مدیر عامل شرکت اروپایی ArcelorMittal اظهار کرد:

امسال ما سخت کار کرده ایم تا دسترسی بیشتر به مواد خام مورد نیاز برای تولید فولاد کم کربن را تضمین کنیم. خرید چهار پردازنده تخصصی قراضه فولادی در طول سال یک پیشرفت بسیار مثبت به شمار می رود که نقش مهمی در افزایش توانایی ما برای تامین فولاد کم کربن ایفا خواهد کرد.

همانطور که مرکز GMK قبلاً گزارش داد، در دومین گزارش اقدام اقلیمی ArcelorMittal که در تابستان ۲۰۲۱ منتشر شد، این شرکت پنج عامل را بیان کرد که به دست یابی به میزان انتشار کربن صفر تا سال ۲۰۵۰ کمک خواهد کرد. یکی از این عوامل افزایش استفاده از قراضه فلزی در فرآیند تولید فولاد می باشد.

معامله گران در روز دوشنبه (۲ ژانویه) گزارش دادند پیش از این، شرکت فولادی ArcelorMittal از خرید یک شرکت مدرن در زمینه پردازش قراضه فولادی به نام Riwald Recycling، در هلند خبر داده بود. باید توجه داشت که امضای این قرارداد در ۵ دسامبر ۲۰۲۲ انجام شد و انتظار می‌ رود تا پایان ژانویه ۲۰۲۳ بسته شود.

همچنین بررسی ها نشان داد میزان تقاضا برای قراضه فولادی در ارتباط با توسعه جهانی صنعت فولاد الکتریکی به عنوان بخشی از کربن زدایی در حال رشد می باشد. باید توجه داشت که با وجود شرایط سخت اقتصادی، مسیر کاهش انتشار گازهای گلخانه ای همچنان در اولویت کشورهای پیشرو جهان است.

فعالان بازار در روز دوشنبه (۲ ژانویه) اعلام کردند تجارت فولاد همچنین به عرضه قراضه فولادی توجه دارد و از طریق ادغام عمیق تر بازار قراضه فولادی سازگارتر خواهد بود. بررسی ها نشان می دهد خرید شرکت های تدارکاتی توسط فولادسازان بزرگ در حال تبدیل شدن به یک روند کلی در سراسر جهان است به طوری که شرکت فولادی ArcelorMittal در اروپا و آمریکا و همچنین شرکت های Steel Dynamics، Cleveland-Cliffs و BlueScope این مسیر را دنبال کرده اند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.