افزونه جلالی را نصب کنید. 9 رجب 1444 Monday, 30 January , 2023 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

فروش ۱۷.۱ هزار تن قراضه فولادی توسط شرکت ملی راه آهن اوکراین

شناسه : 73572 28 دی 1401 - 14:00
شرکت ملی راه آهن اوکراین Ukrzaliznytsia (UZ) برای فروش 17.1 هزار تن قراضه فولادی در سیستم حراج ProZorro.Sale در سال 2023 برنامه ریزی کرد.
فروش ۱۷.۱ هزار تن قراضه فولادی توسط شرکت ملی راه آهن اوکراین
پ
پ

شرکت ملی راه آهن اوکراین Ukrzaliznytsia (UZ) برای فروش ۱۷.۱ هزار تن قراضه فولادی در سیستم حراج ProZorro.Sale  در سال ۲۰۲۳ برنامه ریزی کرد.

* بررسی میزان فروش قراضه فولادی توسط Ukrzaliznytsia

به گزارش آرتان پرس و به نقل از GMK، بررسی ها نشان می دهد شرکت ملی راه آهن اوکراین Ukrzaliznytsia (UZ) برای حراج در سیستم ProZorro.Sale  حدود ۳۲ قطعه قراضه فولادی با وزن کل ۱۷.۱ هزار تن را مورد فروش قرار داد. بررسی ها نشان می دهد کل هزینه شرکت در این حراج  67.8 میلیون UAH گزارش شده است و همچنین میانگین قیمت اولیه هر تن ۴.۰۳ هزار UAH بوده است.

فعالان بازار در روز سه شنبه (۱۷ ژانویه) اعلام کردند حراج برای فروش ۳۲ قطعه ضایعات فلزی برای ۲۵ ژانویه ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده است. بررسی ها نشان می دهد همه قطعه های قراضه فولادی دوباره فهرست شده اند و آخرین مهلت برای شرکت در حراج ۲۴ ژانویه ۲۰۲۳ اعلام شده است. باید توجه داشت که مزایده در ۲۵ ژانویه ۲۰۲۳ برگزار می شود.

در جدول زیر ویژگی های ۱۰ قطعه مهم قراضه فولادی در نظر گرفته شده توسط قرار داده شده توسط شرکت ملی راه آهن اوکراین Ukrzaliznytsia (UZ) در سیستم حراج ProZorro فهرست شده است.

معامله گران در روز سه شنبه (۱۷ ژانویه) اعلام کردند از جمله قراضه فولادی عرضه شده توسط شرکت ملی راه آهن اوکراین Ukrzaliznytsia (UZ) در سیستم حراج ProZorro می توان به انواع ۵۰۱، ۵۰۳، ۵۰۰، ۵۰۹، ۵۰۸، ۵۰۶، ۵۰۲، ۵، ۳۶۱، ۳۲۶، ۳۱۳، ۳۰۵ و غیره اشاره کرد. باید توجه داشت که قطعات ارائه شده قراضه حاصل از محصولات نورد شده، صلیب ها، سیم و سایر موارد هستند.

به نقل از برخی منابع خبری از ابتدای سال ۲۰۲۳، شرکت ملی راه آهن اوکراین Ukrzaliznytsia (UZ) با موفقیت ۱.۸۱ هزار تن قراضه فولادی را به مبلغ ۷.۸ میلیون UAH مورد فروش قرار داد. این در حالی است که در ابتدا، اپراتور راه آهن قصد داشت ۲۰.۵۴ هزار تن قراضه فولادی را به مبلغ ۸۲.۲ میلیون UAH بفروشد.

همانطور که مرکز GMK قبلا گزارش داد، شرکت ملی راه آهن اوکراین Ukrzaliznytsia (UZ) در سال ۲۰۲۲ با موفقیت ۱۱۳.۰۴ هزار تن قراضه فولادی را با ارزش کل ۶۶۹.۹۸ میلیون UAH مورد فروش قرار داد. بررسی ها نشان می دهد میزان فروش قراضه فولادی در سال ۲۰۲۲ نسبت به سال ۲۰۲۱ از نظر وزن محموله به اندازه ۴۳.۸ درصد و از نظر پولی به اندازه ۵۵.۴ درصد کاهش یافته است.

از جمله خریداران اصلی قراضه فولادی ارائه شده توسط ، شرکت ملی راه آهن اوکراین Ukrzaliznytsia (UZ) شامل موارد زیر است:

مجموعه شرکت Metinvest که حدود ۳۷ قطعه قراضه فولادی در سال ۲۰۲۳ از شرکت ملی راه آهن اوکراین خریداری کرد. باید توجه داشت که محموله خریداری شده شامل ۳۳.۲۸ هزار تن قراضه فولادی به ارزش ۱۷۸.۱ میلیون UAH است.

شرکت Dniprostal که حدود ۳۶ قطعه قراضه فولادی از ابتدای سال ۲۰۲۳ از شرکت ملی راه آهن اوکراین Ukrzaliznytsia (UZ) خریداری کرد. این محموله شامل  30.34 هزار تن قراضه فولادی بود و ارزش ۱۵۵.۶۶ میلیون UAH  داشت.

همچنین شرکت Ferolit  نیز ۱۶ قطعه قراضه فولادی در سال ۲۰۲۳ از UZ (شرکت ملی راه آهن اوکراین) خریداری کرد. این محموله شامل ۱۲.۳ هزار تن قراضه فولادی بود و ارزش ۹۵.۱۹ میلیون UAH  داشت.

همچنین تحلیل گران بازار در روز سه شنبه (۱۷ ژانویه) اعلام کردند به طور کلی، اپراتورهای راه آهن برای فروش ۱۷۰ هزار تن قراضه فولادی در سال ۲۰۲۳ برنامه ریزی کرده اند. این در حالی است که شرکت دولتی راه آهن همچنین قصد دارد ۱۳۰۰۰ واگن را از کار برچیده کرده و تبدیل به قراضه فولادی کند.

GMK

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.