یکشنبه, ۲ مهر , ۱۴۰۲ 10 ربيع أول 1445 Sunday, 24 September , 2023 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

افزایش تولید محصولات فولادی در هند

شناسه : 78983 19 شهریور 1402 - 13:00
با توجه به داده های منتشر شده، شرکت های فولادی هند در آگوست 2023 میزان تولید محصولات فولادی را 12.8 درصد نسبت به سال قبل افزایش دادند.
افزایش تولید محصولات فولادی در هند
پ
پ

با توجه به داده های منتشر شده، شرکت های فولادی هند در آگوست ۲۰۲۳ میزان تولید محصولات فولادی را ۱۲.۸ درصد نسبت به سال قبل افزایش دادند.

* بررسی میزان تولید محصولات فولادی در هند

به گزارش آرتان پرس، شرکت های فولادی هند در آگوست ۲۰۲۳ میزان تولید محصولات فولادی را به ۱۱.۴۴ میلیون تن رساندند. این در حالی است که میزان تولید محصولات فولادی در هند در ماه آگوست ۲۰۲۳ حدود ۱۲.۸درصد نسبت به مدت مشابه در سال ۲۰۲۲ افزایش یافته است.

فعالان بازار در روز شنبه (۹ سپتامبر) اعلام کردند میزان تولید محصولات فولادی در هند در ماه آگوست ۲۰۲۳ حدود ۰.۰۶ درصد در مقایسه با ژوئیه ۲۰۲۳ رشد داشته است.

 به نقل از چندین منبع خبری، شرکت های فولادی اصلی هند که شامل JSW Steel، Jindal Steel and Power (JSPL) و AMNS India است در ماه آگوست در مجموع ۳.۲۸ میلیون تن محصولات فولادی تولید کردند. این در حالی است که میزان تولید محصولات فولادی در ماه آگوست توسط این شرکت ها حدود ۷.۶ درصد نسبت به مدت مشابه در سال قبل افزایش داشته است.

در این میان معامله گران گزارش دادند اداره فولاد هند (SAIL) میزان تولید محصولات فولادی را در ماه آگوست ۲۰۲۳ به ۱.۵۹ میلیون تن رساندند. این در حالی است که تولید محصولات فولادی توسط اداره فولاد هند (SAIL) در آگوست ۲۰۲۳ با افزایش ۱۰.۹ درصدی نسبت به سال قبل همراه بوده است. بررسی ها نشان می دهد سایر تولید کنندگان بزرگ از جمله  Tata Steelو RINL به ترتیب ۱.۵۵ میلیون تن و ۰.۴ میلیون تن محصول فولادی در ماه آگوست ۲۰۲۳ تولید کردند.

به نقل از برخی تاجران، تولید آهن خام توسط فولادسازان مستقر در هند در ماه آگوست به ۷.۰۳ میلیون تن رسید. این در حالی است که میزان تولید آهن خام در هند در آگوست ۲۰۲۳ حدود ۸.۱ درصد نسبت به مدت مشابه در سال قبل افزایش داشته است.

همچنین بررسی ها نشان می دهد میزان تولید آهن خام تجاری در هند در ماه آگوست ۲۰۲۳ حدود ۰.۵۶ میلیون تن گزارش شده است. باید توجه داشت که میزان تولید آهن خام تجاری در هند در ماه آگوست ۲۰۲۳ با افزایش ۲۱.۴ درصدی نسبت به سال قبل همراه بوده است.

همچنین تحلیل گران بازار اعلام کردند میزان تولید در هند در آگوست ۲۰۲۳ به ۱۰.۹۴ میلیون تن رسیده است. این در حالی است که میزان تولید محصولات فولادی نورد شده در هند در آگوست ۲۰۲۳ نسبت به آگوست ۲۰۲۲ با افزایش ۹.۹ درصدی همراه بوده است.

به نقل از چندین منبع خبری، میزان محصولات فولادی نورد شده در شرکت های فولادی بزرگ هند در ماه آگوست به شرح زیر می باشد:

  • بررسی ها نشان می دهد شرکت های فولادی هند  JSW Steel، JSPL و AMNS India  در ماه آگوست حدود ۲.۸۵ میلیون تن محصولات فولادی نورد شده تولید کردند که نسبت به مدت مشابه در سال قبل حدود ۴ درصد رشد داشته است.
  • طبق داده های منتشر شده، شرکت فولادی هندی Tata Steel در آگوست ۲۰۲۳ حدود ۱.۷ میلیون تن محصولات فولادی نورد شده تولید کرد.
  • باید توجه داشت که میزان تولید محصولات فولادی نورد شده در کارخانه هندی Sail در ماه آگوست ۲۰۲۳ حدود ۱.۴۸ میلیون تن گزارش شده است.
  • داده ها نشان می دهد کارخانه فولادی هندی RINL در آگوست ۲۰۲۳ حدود ۰.۳۴ میلیون تن محصولات فولادی نورد شده تولید کرده است.

فعالان بازار اعلام کردند در آگوست ۲۰۲۳، میزان صادرات محصولات فولادی نورد شده از هند حدود ۰.۴۸ میلیون تن گزارش شد. این در حالی است که میزان صادرات محصولات فولادی نورد شده از هند در آگوست ۲۰۲۳ حدود ۵.۷ درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است.

به نقل از چندین منبع خبری، میزان واردات محصولات فولادی نورد شده به هند در دوره آگوست ۲۰۲۳ حدود ۰.۵۳ میلیون تن گزارش شده است. باید توجه داشت که میزان واردات محصولات فولادی نورد شده به هند در آگوست ۲۰۲۳ با افزایش ۱۹.۹ درصدی نسبت به سال قبل همراه بوده است.

در این میان معامله گران گزارش دادند میزان مصرف قابل مشاهده فولاد در کشور هند در ماه آگوست ۲۰۲۳ به ۱۰.۲۶ میلیون تن رسید. این در حالی است که میزان مصرف قابل مشاهده فولاد در کشور هند در ماه آگوست با افزایش ۹.۳ درصدی نسبت به سال قبل همراه بوده است.

به نقل از برخی تاجران، از ابتدای سال مالی ۲۰۲۳ تا ۲۰۲۴ (آوریل تا آگوست ۲۰۲۳)، میزان تولید محصولات فولادی در هند به ۵۷.۲۶ میلیون تن رسید. این در حالی است که میزان تولید محصولات فولادی در هند در آوریل تا آگوست ۲۰۲۳ با ۱۱.۸ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه در سال قبل همراه بوده است.

همچنین تحلیل گران بازار در روز شنبه (۹ سپتامبر) اعلام کردند میزان تولید آهن خام در هند در آوریل تا آگوست ۲۰۲۳ به ۳۴.۹۸ میلیون تن افزایش یافته است. این در حالی است که میزان تولید آهن خام در هند در مدت ذکر شده با افزایش ۸.۱ درصدی نسبت به سال قبل همراه بوده است.

به نقل از چندین منبع خبری، میزان تولید آهن خام تجاری در آوریل تا آگوست ۲۰۲۳ در هند حدود ۲.۸۳ میلیون تن ذکر شده است. این در حالی است که میزان تولید آهن خام تجاری در آوریل تا آگوست ۲۰۲۳ در هند با افزایش ۱۷.۲ درصدی نسبت به سال قبل همراه بوده است.

فعالان بازار اعلام کردند میزان تولید محصولات فولادی نورد شده در آوریل تا آگوست ۲۰۲۳ در هند حدود ۵۴.۴۸ میلیون تن گزارش شده است. این در حالی است که میزان تولید محصولات فولادی نورد شده در آوریل تا آگوست ۲۰۲۳ در هند با افزایش ۱۲ درصدی نسبت به سال قبل همراه بوده است.

به نقل از برخی منابع خبری، میزان مصرف محصولات فولادی در هند در بازه زمانی آوریل تا آگوست ۲۰۲۳  حدود ۵۲.۳۶ میلیون تن می باشد. این در حالی است که  میزان مصرف محصولات فولادی در هند در بازه زمانی آوریل تا آگوست ۲۰۲۳  نسبت به مدت مشابه در سال قبل ۱۳.۱ درصد افزایش داشته است.

در این میان معامله گران گزارش دادند میزان واردات محصولات فولادی به هند در ۴ ماه نخست ۲۰۲۳ حدود ۲.۵۲ میلیون تن گزارش شده است. این در حالی است که واردات محصولات فولادی به هند در ژانویه تا آوریل ۲۰۲۳ با ۲۲.۳ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته همراه بوده است.

به نقل از برخی تاجران، میزان صادرات محصولات فولادی از هند در ژانویه تا آوریل ۲۰۲۳ به ۳.۰۴ میلیون تن رسیده است. این در حالی است که میزان صادرات محصولات فولادی از هند در ۴ ماه نخست ۲۰۲۳ حدود ۰.۶ درصد نسبت به مدت مشابه در سال قبل رشد داشته است.

هند در سال ۲۰۲۲ میزان تولید محصولات فولادی را به ۱۲۴.۷ میلیون تن رساند. این در حالی است که میزان تولید محصولات فولادی در هند در سال ۲۰۲۲ حدود ۵.۵ درصد نسبت به سال ۲۰۲۱ افزایش یافته است.

همچنین تحلیل گران بازار در روز شنبه (۹ سپتامبر) اعلام کردند برای ژانویه تا ژوئیه ۲۰۲۳، فولادسازان مستقر در هند حدود ۷۹.۹ میلیون تن محصول فولادی تولید کردند. این در حالی است که میزان تولید محصولات فولادی توسط شرکت های مستقر در هند در ۷ ماه نخست ۲۰۲۳ حدود ۹ درصد بیشتر از مدت مشابه در سال قبل بوده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.