یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 5 شوال 1442 Sunday, 16 May , 2021 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

فولاد بلند CIS: فشارهای روند نزولی جهانی بازار، مقاومت چند کارخانه

شناسه : 7946 ۰۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۸

بازار صادرات فولاد طویل CIS تحت فشار از روند رو به کاهش جهانی  امد به سبب افت شدید در قیمت های چین و عدم قطعیت ایجاد شده توسط تعرفه های بخش ۲۳۲ ایالت متحده  در مقابل واردات مختلف محصولات فولاد بود.  

پ
پ

ارزیابی هفتگی قیمت متال بولتن برای صادرات کلاف CIS به قیمت ۵۹۰ دلار الی ۶۱۵ دلار برای هر تن فوب دریای سیاه در روز دوشنبه مصادف با ۲۶ مارس در مقابل با رنج پیشین مربوط به ۶۰۰ دلار الی ۶۲۰ دلار برای هر تن فوب بود. طبق گفته اعضای بازار، بلاروس اتیل وورکس که رزطو خود را مربوط به اردر های پر شده تا منحصرا ماه می دارد، کلاف خود را در رنج ۵۹۰ دلار الی ۵۹۵ دلار برای هر تن فوب دریای سیاه در مقابل با قیمت ۶۱۰ دلار برای هر تن فوب شنیده شده هفته گذشته پیشنهاد کرد. ووورکس استل الکتریک ابینسک روسیه  که عملکردها را در ماه مارس پس از تعطیل کردن طولانی تقریبا چهار ماهه از سر گرفت، در حال پیشنهاد حجم های محدود شده مربوط به کلاف رول شده ماه اپریل در قیمت ۶۱۶ دلار الی ۶۱۸ دلار برای هر تن فوب دریای سیاه بودند. اگرچه اکثر اعضای بازار رنج قیمت فراهم شده را خیلی بالا در بازار حاضر در نظر گرفتند، برخی حجم ها به کلاف ابینسک گزارش شده است که به شرق میانه در قیمت ۶۱۳ دلار الی ۶۱۵ دلار برای هر تن فوب دریای سیاه فروخته شده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید: کارخانه های ورق روغنی

در این میان  چند کارخانه CIS به حفظ پایداری قیمت ها تلاش نمودند انتظار افت در قیمت ها در پین تنها در کوتاه مدت بود.
شاخص روزانه متال بولتن برای قیمت میلگرد صادراتی چین به قیمت ۵۳۹٫۵۲ دلار برای هر تن در تاریخ ۲۶ مارس کاهش ۲۹٫۹۸ دلار برای هر تن هفته به هفته به دنبال افت شدیدی در قیمت های بیلت بود. ریح کریوی ارسلور میتال اوکراینی رزطو اردر اپریل را بسته است، پیشنهاد کلاف را با رنج ۶۲۰ دلار الی ۶۳۰ دلار برای هر تن فوب دریای سیاه حفظ نمود. چند محموله ی کوچک مربوط  به مواد کارخانه ای گزارش شده است که در رنج ۶۲۵ دلار الی ۶۳۰ دلار برای هر تن فوب دریای سیاه فروخت پس از انکه ارزیابی پر شود اما به طور گسترده توسط اعضای بازار تایید نشده است.
ارزیابی هفتگی قیمت متال بولتن برای صادرات میلگرد CIS بدون تغییر در قیمت ۵۷۰ دلار الی ۵۸۵ دلار برای هر تن فوب دریای سیاه در تاریخ ۲۷ مارس باقی ماند. ری کریوی ارسلو میتال مواد را در قیمت ۵۷۰ دلار الی ۵۸۵ دلار برای هر تن فوب دریای سیاه پیشنهاد کرد. رزرو کردن اخیر مربوط به مواد کارخانه در شرق میانه به ارزش ۵۷۰ دلار برای هر تن فوب دریای سیاه  شنیده شده بود. استیل وورکس بلاروس میلگرد را در قیمت ۵۸۵ دلار برای هر تن فوب دریای سیاه پیشنهاد کرد.
منبع: متال بولتن

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.