یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳ 12 ذو القعدة 1445 Sunday, 19 May , 2024 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

آخرین وضعیت فولاد ایران در بازار جهانی

شناسه : 83855 10 اردیبهشت 1403 - 10:00

قیمت معامله اسلب صادراتی ایران در این هفته حدود ۴۶۰ تا ۴۸۰ دلار فوب بود که نسبت به هفته قبل تغییری نداشت.

آخرین وضعیت فولاد ایران در بازار جهانی
پ
پ

آخرین قیمت فولاد ایران در بازار جهانی در هفته گذشته بدون تغییر بود. قیمت معامله اسلب صادراتی ایران در این هفته حدود ۴۶۰ تا ۴۸۰ دلار فوب بود که نسبت به هفته قبل تغییری نداشت. و بیلت نیز تا سقف ۴۸۰ دلار دیده شد.

* وضعیت فولاد ایران در بازار جهانی

به گزارش آرتان پرس، قیمت بیلت صادراتی ایران در این هفته حدود ۴۷۰ تا ۴۸۰ دلار فوب بود که نسبت به هفته قبل تغییری نداشت. برخی از فعالان بازار در آسیا بر این باورند که برای سفارش‌های بیلت ایران خطرات تحویل وجود دارد و بیشتر آنها منتظر مانده اند.

قیمت اسلب صادراتی ایران در این هفته حدود ۴۶۰ تا ۴۸۰ دلار فوب بود که نسبت به هفته قبل تغییری نداشت.

این هفته قیمت صادراتی بیلت چین در مقایسه با هفته گذشته ثابت ماند و حدود ۵۰۰ تا ۵۰۵ دلار فوب است. اگرچه قیمت‌های صادراتی چین در این هفته ثابت ماند، قیمت‌های مواد خام داخلی چین اخیراً افزایش قابل توجهی داشته است و برخی از شرکت‌های کک قیمت را افزایش داده‌اند. پیش بینی می شود که در آینده جا برای افزایش در قیمت صادرات بیلت فولاد چین وجود خواهد داشت.

در این هفته، قیمت معامله بیلت روسی به ترکیه حدود ۴۹۵ تا ۵۱۰ دلار فوب بود. از نظر تقاضا، تولیدکنندگان فولاد بلند ترکیه اخیراً تقاضای زیادی برای بیلت داشته اند و سطح درخواست ها برای بیلت روسی افزایش یافته است. با این حال، به دلیل قیمت های بالاتر کارخانه های فولاد روسیه، تمایل به خرید قوی نیست. تقاضای مصر نیز برای واردات بیلت متوسط است. قیمت فولاد بلند داخلی ثابت است و مصرف کاهش یافته است و سطح موجودی انبار بالاست. خریدهای بعدی بیلت ممکن است کند شود.

از نظر اسلب، آخرین قیمت معامله صادرات اسلب روسیه در این هفته حدود ۴۷۰ تا ۵۳۰ دلار فوب بود که نسبت به هفته گذشته ۱۰ دلار افزایش داشت. گزارش شده که این هفته ۳۰ هزار تن اسلب به ترکیه صادر شده است و قیمت معامله آن ۴۷۷ دلار فوب بوده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.