شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳ 5 شوال 1445 Saturday, 13 April , 2024 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

نخستین اجلاس بین المللی فناوری معدنکاری ایران

شناسه : 368 20 آذر 1393 - 4:32

این رویداد بین المللی با هدف ارایه فرصت‌ها و چالش‌های حوزه فناوری بخش معدن ایران برگزار می‌شود.    حوزه معدن ایران با توجه به ذخایر احتمالی ۵۷ میلیارد تنی و ۳۷ میلیارد تنی قطعی، شرایط جدیدی را برای این حوزه که بخش زیادی از آن دست نخورده باقی مانده، ایجاد کرده است.   این اجلاس […]

پ
پ

این رویداد بین المللی با هدف ارایه فرصت‌ها و چالش‌های حوزه فناوری بخش معدن ایران برگزار می‌شود. 
 
حوزه معدن ایران با توجه به ذخایر احتمالی ۵۷ میلیارد تنی و ۳۷ میلیارد تنی قطعی، شرایط جدیدی را برای این حوزه که بخش زیادی از آن دست نخورده باقی مانده، ایجاد کرده است.

 
این اجلاس و نمایشگاه جانبی آن در روزهای ۱۱ – ۱۲ جولای ۲۰۱۷ (۲۰ – ۲۱ تیر ماه) در هتل اسپسناس خلیج فارس در تهران برگزار می‌شود.

 
ارایه فناوری‌های هوشمند و زیرساخت‌های فناروی اطلاعات در شرایط عرضه تولیدات به بازارهای رقابتی، چالش اجرای طرح‌های اتوماسیون بزرگ مقیاس، همچنین نوآوری در استخراج، تجاری سازی و سازگاری با فناوری‌های جدید از جمله موضوعاتی است که در اجلاس مذکور ارایه می‌شود.
 
سخنرانان این اجلاس شمس الدین سیاسی راد مدیر آموزش پژوهش و فناوری ایمیدرو، محمدرضا بهرامن رییس خانه معدن ایران، آندره بویزن مدیر کل شرکت مندلی ریسورسِس (Mandalay Resources)، مایکل پوپ برنامه ریز شرکت آلومینا کویینزلند، استیو اَمور مسوول سابق توسعه فناوری انگلو امریکن هستند.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.