شنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۰ 22 ربيع ثاني 1443 Saturday, 27 November , 2021 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
گزارش بازار فولاد خلیج فارس:

پیشنهاد بالای فروشندگان برای فولاد تخت در امارات

شناسه : 38846 24 دی 1399 - 14:21
فروشندگان پیشنهادات بالایی را برای فولاد تخت در امارات متحده عربی در نظر گرفته اند، اما دلیل آن چه می تواند باشد؟ گرانی مواد اولیه تولید فولاد تخت، یا دستیابی به سود بیشتر؟
پیشنهاد بالای فروشندگان برای فولاد تخت در امارات
پ
پ

قیمت واردات فولاد تخت در امارات متحده عربی و عربستان سعودی طی هفته گذشته با توجه به ارائه پیشنهادات با قیمت بالا، افزایش یافته است.

خریداران معتقد بودند که قیمت پیشنهادی بسیار بالا است و تخفیف می خواهند ، اما فروشندگان پیشنهادات پایین را قبول نمی کنند.

تاجری گفت:” به دلیل افزایش شدید قیمت ها ، معاملات کمی در امارات متحده عربی منعقد شد. خریداران قیمت های بالا را قبول نمی کنند و فعلا منتظرند.”

 

*** فولاد تخت در امارات متحده عربی

*** عدم توافق خریداران و فروشندگان در بازار ورق گرم

چین ورق گرم را با قیمت ۸۰۰-۸۳۰ دلار به ازای هر تن سی اف آر ارائه می دهد و خریداران به دنبال ۷۷۰ دلار به ازای هر تن هستند.

ورق گرم هند با قیمت ۸۵۰ دلار به ازای هر تن به امارات متحده عربی پیشنهاد شد و خریداران ۸۰۰ دلار را برای چنین کالایی پیشنهاد دادند.

ارزیابی هفتگی صورت گرفته برای ورق گرم وارداتی امارات متحده عربی در ۱۲ دسامبر ۷۷۰-۸۰۰ دلار به ازای هر تن بود، در حالیکه در ۵ ژانویه ۷۳۰-۷۷۰ دلار به ازای هر تن بوده است.

 

*** ورق گالوانیزه؛ محصول گرانقیمت در بازار فولاد تخت امارات

بازار ورق گالوانیزه نیز کند بود و هیچ معامله ای شنیده نشد، زیرا قیمت های پیشنهادی پذیرفته نشد.

چین ورق گالوانیزه یک ​​میلی متری را با قیمت ۹۷۰-۹۸۰ دلار به ازای هر تن به امارات متحده عربی ارائه می دهد، در حالی که قیمت پیشنهادی هند ۱۰۵۰-۱۰۷۰ دلار بوده است.

خریداری برای ورق گالوانیزه با قیمت ۱۰۱۰-۱۰۲۰ دلار مذاکره کرد ، در حالی که خریدار دیگری معتقد بود که ۱۰۰۰-۱۰۱۰ دلار قیمت قابل قبولی خواهد بود.

ارزیابی هفتگی صورت گرفته برای ورق گالوانیزه وارداتی امارات متحده عربی در روز سه شنبه ۹۷۰-۱۰۲۰ دلار به ازای هر تن بود، در حالیکه در ۵ ژانویه ۸۹۰-۱۰۰۰ دلار به ازای هر تن بوده است.

 

*** فولاد تخت در امارات ؛ ورق سرد

ورق سرد در طول هفته با قیمت ۹۰۰ دلار در هر تن از جانب چین به امارات متحده عربی عرضه شد.

هند ورق سرد را با قیمت ۹۴۰-۹۵۰ دلار به ازای هر تن سی اف آر پیشنهاد داد و پیشنهاد خریداران ۹۱۰-۹۲۰ دلار برای هر تن بوده است.

ارزیابی هفتگی صورت گرفته برای ورق سرد وارداتی امارات متحده عربی در ۱۲ ژانویه ۹۰۰-۹۲۰ دلار به ازای هر تن بود، در حالیکه در ۵ ژانویه ۸۰۰-۸۱۰ دلار بوده است.

دلایل افزایش شدید قیمت ها این بود که هفته گذشته هیچ قیمت جدیدی در بازار امارات شنیده نشده بود و قیمت ها از ۲۹ دسامبر تا ۵ ژانویه بدون تغییر بودند.

 

*** عربستان سعودی

خریداران ورق گرم عربستان سعودی نیز به دلیل گرانی قیمت ها در این هفته رزرو جدیدی انجام نداده اند.

چین ورق گرم را با قیمت ۸۱۰-۸۳۰ دلار به ازای هر تن سی اف آر به عربستان سعودی پیشنهاد داد، در حالیکه مذاکرات در سطح ۷۷۰ دلار به ازای هر تن صورت گرفته است.

پیشنهادات هند نیز ۸۵۰ دلار در هر تن بوده است.

ارزیابی هفتگی صورت گرفته برای ورق گرم وارداتی عربستان سعودی ۷۷۰-۸۲۰ دلار به ازای هر تن بود، در حالیکه در ۵ ژانویه ۷۵۰-۷۷۰ دلار بود.

 

منبع: متال بولتن

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.