افزونه جلالی را نصب کنید. 16 جماد ثاني 1443 Wednesday, 19 January , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

محصولات فولادی آمریکا / گزارش قیمتی هفته آخر دسامبر

شناسه : 58914 05 دی 1400 - 10:00 منبع : متال بولتن
در هفته ای که گذشت همچون چند هفته گذشته قیمت محصولات فولادی داخلی، وارداتی و صادراتی ایالات متحده آمریکا با روند مشخصی همراه نبود.
محصولات فولادی آمریکا / گزارش قیمتی هفته آخر دسامبر
پ
پ

در هفته ای که گذشت همچون چند هفته گذشته قیمت محصولات فولادی داخلی، وارداتی و صادراتی ایالات متحده آمریکا با روند مشخصی همراه نبود.

* تغییرات قیمت در بازار محصولات فولادی آمریکا

به گزارش آرتان پرس و به نقل از متال بولتن، قیمت محصولات فولادی آمریکا، در هفته ای که گذشت، به دلیل مواردی مانند ثبت سفارشات کم تر، فشار ناشی از واردات ارزان قیمت و کاهش فعالیت در فصل تعطیلات پایان سال در مورد اکثر محصولات فولادی وارداتی به جز میلگرد فولادی کاهش یافت.

قیمت محصولات داخلی نیز با روند مشخصی همراه نبود و در برخی موارد کاهش یافته و در برخی موارد ثابت بود همچنین قیمت محصولات صادراتی نیز نسبت به هفته قبل ثابت باقی ماند.

* کوتاه از بازار محصولات فولادی آمریکا

قیمت محصولات فولادی تخت وارد شده به ایالات متحده از جمله کویل نورد گرم و سرد و ورق فولادی در هفته منتهی به روز جمعه ۲۴ ماه دسامبر نسبت به هفته قبل کاهش یافت. زیرا حمل‌کننده‌ های خارجی به دنبال کاهش قیمت بودند و در برخی موارد نیز پیشتاز بودند.

قیمت کویل فولادی آلوزینک و کویل گالوانیزه گرم وارد شده به ایالات متحده نیز در هفته منتهی به روز جمعه ۲۴ ماه دسامبر به دلیل ثبت سفارشات کم تر و فشار ناشی از واردات ارزان قیمت دوباره کاهش یافت.

قیمت کویل نورد گرم داخلی در ایالات متحده در هفته منتهی به روز جمعه ۲۴ ماه دسامبر اندکی کاهش یافت و به پایین ترین حد خود از تاریخ ۳ ژوئن رسید. این در حالی است که به گفته فعالان بازار، خریداران انتظار داشتند که در آینده قیمت این محصول به ۱۴۰۰ دلار در هر تن برسد.

قیمت کویل گالوانیزه گرم داخلی در ایالات متحده در هفته گذشته که منتهی به روز جمعه ۲۴ ماه دسامبر بود به دلیل تعطیلات زمستانی پیش رو و کاهش فعالیت در بازار بدون تغییر باقی ماند.

قیمت کویل نورد سرد داخلی در ایالات متحده در هفته گذشته که منتهی به روز جمعه ۲۴ ماه دسامبر نسبت به هفته قبل اندکی کاهش یافت. منابع خبری اعلام کردند برخی از تولیدکنندگان داخلی در تامین سفارشات مربوط به ماه دسامبر با مشکل مواجه شدند، در حالی که خریداران منتظر قیمت ‌های پایین ‌تر مانده اند.

قیمت مقاطع توخالی داخلی در ایالات متحده در هفته گذشته که منتهی به روز جمعه ۲۴ ماه دسامبر پس از یک رکود یک ماهه دوباره کاهش یافت و منابع خبری اشاره کردند که کاهش بیشتر ممکن است در اوایل سال ۲۰۲۲ رخ دهد.

قیمت قراضه فولادی داخلی در ایالات متحده در هفته منتهی به روز جمعه ۲۴ ماه دسامبر برای اولین بار از ابتدای این ماه کاهش یافت. به نقل از منابع خبری این کاهش قیمت به دلیل کاهش فعالیت در فصل تعطیلات پایان سال و با پیش بینی شروع کندتر از حد انتظار برای سال جدید اتفاق افتاده است.

قیمت صادرات اسلب فولادی برزیل در هفته منتهی به روز جمعه ۲۴ ماه دسامبر بدون تغییر بود. به نقل از منابع خبری فعالان بازار مطمئن نیستند که قیمت ‌ها در هفته‌ های آینده چه روندی خواهد داشت.

قیمت قراضه فولادی صادراتی لس آنجلس در هفته منتهی به روز جمعه ۲۴ ماه دسامبر بدون تغییر باقی ماند. به نقل از منابع خبری این ثبات قیمت به دلیل کاهش فعالیت در فصل تعطیلات پایان سال بوده است.

قیمت میلگرد فولادی داخلی در ایالات متحده آمریکا طی هفته منتهی به روز جمعه ۲۴ ماه دسامبر از روز اول دسامبر ثابت بود. این در حالی است که قیمت میلگرد فولادی وارداتی نیز طی هفته قبل ثابت باقی مانده است.

به گزارش آرتان پرس، قیمت میلگرد فولادی وارداتی در ایالات متحده آمریکا طی هفته منتهی به روز جمعه ۲۴ ماه دسامبر بدون تغییر بود. منابع خبری گزارش می دهند با اینکه میلگرد فولادی وارداتی به طور کلی کمیاب و گران بوده اما انتظار می‌رود قیمت آن به دلیل تعطیلات کاهش یابد.

* قیمت داخلی محصولات فولادی آمریکا

قیمت داخلی محصولات فولادی ایالات متحده آمریکا در هفته گذشته با نوساناتی همراه بود که در جدول زیر آمده است.

محصولاتقیمت هفته جاریقیمت هفته گذشته
کویل گالوانیزه گرم۲۰۰۰ دلاربدون تغییر
میلگرد فولادی۱۰۳۰ دلاربدون تغییر
کویل نورد گرم۱۵۳۷.۶ دلار۱۵۸۱ دلار
کویل نورد سرد۲۰۰۰ دلار۲۰۴۰ دلار
مقاطع تو خالی۲۲۵۰-۲۳۰۰ دلار۲۴۲۵-۲۴۷۵ دلار
قراضه فولادی۲۸۰۰-۲۹۷۹ دلار۳۰۰۲-۳۰۴۶ دلار

* قیمت وارداتی محصولات فولادی آمریکا

تغییر قیمت وارداتی محصولات فولادی ایالات متحده آمریکا در هفته گذشته به شرح زیر است.

محصولاتقیمت هفته جاریقیمت هفته گذشته
کویل گالوانیزه گرم۹۹۵ دلار۱۰۰۰-۱۰۰۵ دلار
کویل فولادی آلوزینک۱۸۵۰ دلار۲۰۰۲  دلار
کویل نورد سرد۱۴۲۰-۱۴۹۰ دلار۱۵۳۰-۱۵۶۰ دلار
کویل نورد گرم۱۲۲۰-۱۳۰۰ دلار۱۳۰۰-۱۳۸۰  دلار
ورق فولادی۹۱۰ دلار۹۱۵-۹۳۵ دلار
میلگرد فولای۹۶۰-۹۹۰ دلاربدون تغییر

* قیمت صادراتی محصولات فولادی آمریکا

نوسانات قیمت صادراتی محصولات فولادی ایالات متحده آمریکا در هفته گذشته در جدول زیر آمده است.

محصولاتقیمت هفته جاریقیمت هفته گذشته
اسلب۵۸۰-۶۱۰ دلاربدون تغییر
قراضه فولادی۴۷۵ دلاربدون تغییر

قیمت‌ ها در جداول به ازای هر تن محاسبه شده است.

متال بولتن

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.