افزونه جلالی را نصب کنید. 15 شوال 1443 Monday, 16 May , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

ادامه کاهش قیمت بیلت فولادی صادراتی روسیه

شناسه : 65841 25 اردیبهشت 1401 - 9:00 منبع : متال بولتن
با توجه به کاهش تقاضا و کاهش قیمت‌ قراضه فولادی در سطح جهانی، قیمت بیلت فولادی صادراتی روسیه به روند نزولی خود ادامه داد.
ادامه کاهش قیمت بیلت فولادی صادراتی روسیه
پ
پ

با توجه به کاهش تقاضا و کاهش قیمت‌ قراضه فولادی در سطح جهانی، قیمت بیلت فولادی صادراتی روسیه به روند نزولی خود ادامه داد.

* بیلت فولادی صادراتی روسیه

به گزارش آرتان پرس، قیمت بیلت فولادی صادراتی روسیه در هفته منتهی به روز چهارشنبه (۱۱ ماه می) تحت فشار تقاضای کم در بازارهای معدودی که هنوز مایل به پذیرش محصولات فولادی از این مبدا بودند به کاهش خود ادامه داد. باید توجه داشت که کاهش قیمت‌ قراضه فولادی در سطح جهانی نیز به کاهش قیمت بیلت فولادی صادراتی روسیه کمک کرده است.

ارزیابی روزانه فست مارکت نشان داد شاخص قراضه فولادی صادراتی از مبدا ایالات متحده به ترکیه در روز چهارشنبه (۱۱ ماه می) در محدوده ۴۸۴.۲۴ دلار در هر تن cfr ترکیه قیمت گذاری شد. این در حالی است که قیمت این محصول نسبت به روز قبل ۲.۲۳ دلار در هر تن و نسبت به هفته قبل ۷۷.۴۲ دلار در هر تن کاهش داشته است.

فعالان بازار اعلام کردند به دلیل تحریم‌ های تجاری بین ‌المللی علیه روسیه پس از حمله روسیه به اوکراین، فروشندگان بیلت فولادی صادراتی روسیه مجبور شدند قیمت‌ های خود را کاهش دهند تا مشتریان را جذب کنند.

در این میان متال بولتن نقل کرد در روز چهارشنبه (۱۱ ماه می) پیشنهادات بیلت فولادی صادراتی روسیه عمدتاً از تاجران مستقر در ترکیه و مصر شنیده می شود.

یک منبع خبری مستقر در ترکیه گزارش داد که پیشنهادات شنیده شده برای بیلت فولادی صادراتی روسیه در روز چهارشنبه در محدوده ۶۷۰ تا ۶۹۵ دلار در هر تن cfr بود که معادل ۶۳۰ تا ۶۴۵ دلار در هر تن فوب دریای سیاه می باشد. بررسی ها نشان داد مبلغ اعلام شده حدود ۳۰ تا ۵۵ دلار به ازای هر تن کمتر از پیشنهاداتی است که قبل از پایان ماه مبارک رمضان برای این محصول شنیده می شد.

معامله گران اعلام کردند در مصر، بیلت فولادی صادراتی روسیه در روز چهارشنبه با قیمت ۷۳۰ دلار در هر تن cfr در دسترس بود که معادل ۶۸۰ دلار در هر تن فوب دریای سیاه می باشد. به نقل از منابع خبری، جدیدترین پیشنهادها برای بیلت فولادی صادراتی روسیه در هفته گذشته با قیمت ۶۹۰ دلار در هر تن شنیده شده که معادل ۶۴۰ دلار در هر تن فوب دریای سیاه می باشد.

طبق ارزیابی روزانه فست مارکت، شاخص بیلت فولادی صادراتی روسیه در روز چهارشنبه (۱۱ ماه می) در محدوده ۶۵۲ دلار در هر تن fob دریای سیاه CIS قیمت گذاری شد. این در حالی است که قیمت این محصول نسبت به روز قبل ۱۳ دلار در هر تن و نسبت به هفته قبل ۳۳ دلار در هر تن کاهش داشته است.

با این حال به نقل از منابع خبری در روز چهارشنبه (۱۱ ماه می) بیلت فولادی صادراتی روسیه در آسیا، با قیمت‌ های پایین‌ تری در دسترس بود.

تحلیل گران بازار اعلام کردند کارخانه ‌ای که معمولاً محصولات فولادی را از بنادر خاور دور روسیه حمل می ‌کند، روز سه‌ شنبه (۱۰ ماه می) بیلت فولادی را با قیمت ۶۲۰ دلار در هر تن cfr چین عرضه کرد. این در حالی است که بازار چین از افت شدید بازارهای آتی در  روز سه شنبه متزلزل شده بود و قیمت‌ های پیشنهادی آن برای بیلت فولادی صادراتی روسیه بیش از ۶۰۰ دلار در هر تن cfr شنیده شد.

فعالان بازار اعلام کردند اواخر هفته گذشته، چندین محموله بیلت فولادی صادراتی روسیه در چین با قیمت ۶۵۰ دلار در هر تن Cfr در دسترس بود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.