افزونه جلالی را نصب کنید. 28 ذو القعدة 1443 Monday, 27 June , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

کاهش قیمت قراضه فولادی داخلی ترکیه

شناسه : 65976 27 اردیبهشت 1401 - 16:00 منبع : متال بولتن
با توجه به کاهش قیمت واردات قراضه فولادی به ترکیه، قیمت قراضه فولادی داخلی ترکیه نسبت به هفته قبل کاهش یافت.
کاهش قیمت قراضه فولادی داخلی ترکیه
پ
پ

با توجه به کاهش قیمت واردات قراضه فولادی به ترکیه، قیمت قراضه فولادی داخلی ترکیه نسبت به هفته قبل کاهش یافت.

* بازار قراضه فولادی داخلی ترکیه

به گزارش آرتان پرس و به نقل از متال بولتن، قیمت‌ قراضه فولادی داخلی ترکیه در طول هفته منتهی به روز دوشنبه (۱۶ می) در بحبوحه تضعیف ارزش قراضه وارداتی به کاهش خود ادامه داد.

فعالان بازار اعلام کردند تولید کنندگان محصولات فولادی ترکیه در هفته ‌های اخیر عمدتاً در بازارهای واردات قراضه فولادی دریایی آرام بوده ‌اند. این در حالی است که قیمت ‌ها در هفته گذشته به دنبال رزرو سه محموله قراضه فولادی دریایی وارداتی با قیمت پایین تر در روز سه ‌شنبه (۱۰ ماه می) به شدت کاهش یافت.

به نقل از منابع خبری، فولادسازان در پاسخ به کاهش قیمت قراضه فولادی وارداتی، در روز دوشنبه (۱۶ می) قیمت خرید قراضه فولادی داخلی مربوط به خودرو را ۷۴۰ تا ۲۰۲۰ لیر (۴۸ تا ۱۳۱ دلار) در هر تن و قراضه فولادی مربوط به کشتی‌ را ۸۵ تا ۱۵۳ دلار در هر تن کاهش دادند.

شرکت Çolakoglu که تولید کننده محصولات فولادی طویل و تخت است، قیمت خرید خود را در روز دوشنبه (۱۶ می) برای قراضه فولادی خودرو به ۷۸۳۰ لیر در هر تن کاهش داد. این در حالی است که یک کارخانه فولادی تولید کننده محصولات فولادی آلیاژی طویل به نام Asil Çelik قیمت خرید قراضه فولادی دریایی خود را به ۷۸۶۰ لیر در هر تن کاهش داد.

در این میان متال بولتن نقل کرد، در روز دوشنبه (۱۶ می) کارخانه IDÇ که تولید کننده محصولات فولادی بلند است قیمت خرید خود را برای قراضه فولادی خودرو نوع bundle به ۶۰۰۰ لیر در هر تن رساند. این در حالی است که بررسی ها نشان داد یک کارخانه فولادی تولید کننده محصولات فولادی بلند به نام Ege Çelik قیمت خرید قراضه فولادی داخلی خود را به ۶۸۵۰ لیر در هر تن کاهش داد.

به نقل از منابع خبری، یکی دیگر از کارخانه های تولید کننده فولاد بلند به نام Özkan، قیمت خرید قراضه فولادی خود را در روز دوشنبه (۱۶ می) به ۶۳۰۰ لیر در هر تن کاهش داد. این در حالی است که کارخانه Kiliçlar Hurda که مرکز اصلی تولید کننده قراضه فولادی مستقر در ازمیر است، قیمت خرید قراضه فولادی خود را به ۶۹۰۰ لیر در هر تن رسانده است.

ارزیابی فست‌ مارکت‌ نشان داد قیمت قراضه فولادی داخلی خودرو نوع bundle در ترکیه در روز دوشنبه (۱۶ می) در محدوده ۶۰۰۰ تا ۷۸۶۰ لیر در هر تن شنیده شد. بررسی ها نشان داد قیمت این محصول نسبت به هفته گذشته که در محدوده ۷۶۰۰ تا ۸۶۰۰ لیر در هر تن بود کاهش یافته است.

در همین حال کارخانه های فولادی مستقر در منطقه ازمیر، قیمت خرید قراضه فولادی داخلی مربوط به کشتی را در هفته گذشته کاهش دادند.

طبق ارزیابی فست‌ مارکت‌ قیمت قراضه فولادی داخلی ناشی از شکستن کشتی در ترکیه در روز دوشنبه (۱۶ می) در محدوده  ۴۱۰ دلار در هر تن بود. این در حالی است که منابع بازار اعلام کردند قیمت این محصول نسبت به هفته قبل که در محدوده ۵۶۰ تا ۵۶۳ دلار در هر تن بود با کاهش همراه بوده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.