افزونه جلالی را نصب کنید. 27 ذو القعدة 1443 Sunday, 26 June , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

محصولات فولادی ترکیه / گزارش قیمتی هفته آخر می

شناسه : 67134 16 خرداد 1401 - 14:00 منبع : متال بولتن
قیمت محصولات فولادی داخلی، وارداتی و صادراتی ترکیه در هفته ای که گذشت به دلیل مواردی مانند تقاضای ضعیف و کاهش قیمت محصولات فولادی تخت، نسبت به هفته قبل کاهش یافته است.
محصولات فولادی ترکیه / گزارش قیمتی هفته آخر می
پ
پ

قیمت محصولات فولادی داخلی، وارداتی و صادراتی ترکیه در هفته ای که گذشت به دلیل مواردی مانند تقاضای ضعیف و کاهش قیمت محصولات فولادی تخت، نسبت به هفته قبل کاهش یافته است.

* تغییرات قیمت در بازار محصولات فولادی ترکیه

به گزارش آرتان پرس، قیمت محصولات فولادی ترکیه در هفته ای که گذشت، به دلیل مواردی مانند تقاضای ضعیف، کاهش قیمت محصولات فولادی تخت، عدم اطمینان نسبت به جهت قیمت ها در آینده و کاهش هزینه قراضه فولادی در مورد اکثر محصولات فولادی داخلی، صادراتی و وارداتی ترکیه نسبت به هفته قبل کاهش چشمگیری را تجربه کرده است.

* کوتاه از بازار محصولات فولادی ترکیه

قیمت کویل گالوانیزه گرم داخلی ترکیه، در هفته منتهی به روز جمعه (۲۷ می) نسبت به هفته قبل بدون تغییر بود. اکثر فعالان بازار اعلام کردند بازار محصولات کویل فولادی پوشش داده شده در ترکیه در هفته منتهی به روز جمعه بسیار کند بود و قیمت ها ثابت باقی مانده بود.

قیمت ورق رنگی فولادی داخلی ترکیه، در هفته منتهی به ۲۷ می نسبت به هفته قبل ثابت بود. منابع خبری اعلام کردند که میزان سفارش برای خرید در بازار محصولات فولادی تخت ترکیه بسیار ضعیف بوده است.

قیمت کویل نورد گرم فولادی ترکیه، در هفته منتهی به ۲۷ می در بازار داخلی ترکیه نسبت به هفته قبل کاهش یافت. منابع خبری اعلام کردند که تقاضا برای فولاد تخت در ترکیه در هفته منتهی به روز جمعه ۲۷ می، عمدتاً به دلیل عدم اطمینان در مورد جهت قیمت ها، بهبود نیافت.

قیمت کویل نورد سرد فولادی داخلی ترکیه، در هفته منتهی به روز جمعه (۲۷ می) نسبت به هفته قبل با کاهش همراه بود. به نقل از منابع خبری کاهش تقاضا باعث کاهش قیمت این محصول شده است.

قیمت سیم مفتول فولادی داخلی ترکیه در هفته منتهی به ۲۷ می روند ثابتی داشت.

قیمت بیلت فولادی داخلی ترکیه در هفته منتهی به ۲۷ می نسبت به هفته قبل کاهش یافت. منابع خبری اعلام کردند قیمت بیلت فولادی ترکیه در هفته گذشته به دلیل در دسترس بودن محصولات ارزان تر از سوی تامین کنندگان روسی به کاهش خود ادامه داده است.

قیمت میلگرد فولادی داخلی ترکیه در هفته منتهی به ۲۷ می نسبت به هفته قبل بدون تغییر بوده است. منابع خبری اعلام کردند قیمت میلگرد فولادی داخلی در ترکیه به دلیل ثبات تقاضا و عدم انجام معاملات بدون تغییر باقی مانده است.

* کاهش واردات فولاد تخت ترکیه

قیمت کویل نورد گرم فولادی وارد شده به ترکیه، در روز جمعه (۲۷ می) نسبت به هفته قبل کاهش یافت. داده های موسسه آماری ترکیه (TÜIK) نشان می دهد که ترکیه در آوریل ۲۰۲۲ حدود ۶۶۴۷۴۴ تن فولاد تخت وارد کرده است که ۱۹.۴۲ درصد نسبت به ماه مشابه در سال ۲۰۲۱ که ۸۲۴۹۹۱ تن وارد این کشور شده بود کاهش داشته است.

قیمت کویل نورد سرد فولادی در بازار وارداتی ترکیه، در تاریخ ۲۷ می نسبت به هفته قبل روند نزولی داشت.

قیمت ضایعات فولادی وارد شده از ایالات متحده به ترکیه در روز جمعه نسبت به هفته قبل کاهش یافته است. به نقل از متال بولتن تولید کنندگان فولاد ترکیه به دلیل تقاضای ضعیف برای محصولات فولادی نهایی و کاهش قیمت بیلت فولادی از سوی تامین کنندگان روسی، به رزرو قراضه فولادی دریایی با سرعت آهسته ادامه داده اند.

قیمت شمش بیلت فولادی در بازار وارداتی ترکیه، در تاریخ  ۲۷ می نسبت به هفته قبل با کاهش همراه بوده است.

قیمت کویل گالوانیزه گرم صادراتی ترکیه، در هفته منتهی به ۲۷ می نسبت به هفته گذشته ثابت بود. منابع خبری اعلام کردند یکی از دلایل ثبات قیمت این محصول عدم انجام معاملات بوده است.

قیمت کویل نورد گرم فولادی در بازار صادراتی ترکیه، در هفته گذشته با کاهش همراه بود. به نقل از تحلیل گران صنعت قیمت ها در اکثر نقاط جهان از جمله بازارهای صادراتی برای کویل نورد گرم فولادی ترکیه در حال کاهش است.

قیمت بیلت فولادی صادراتی ترکیه در روز ۲۷ می نسبت به هفته قبل بازه گسترده تری داشته است. فعالان بازار اعلام کردند در دسترس بودن محصولات فولادی از نوسان این قیمت ها حمایت می کند.

قیمت میلگرد فولادی صادراتی ترکیه نسبت به هفته قبل کاهش شدیدی را تجربه کرد. فعالان بازار اعلام کردند همه خریداران در ترکیه دوباره به حالت انتظار و مشاهده در آمدند. تقاضای محدود و کاهش ارزش قراضه وارداتی علت اصلی روند نزولی قیمت این محصول می باشد.

به گزارش آرتان پرس، قیمت سیم مفتول فولادی صادراتی ترکیه در هفته منتهی به ۲۷ می به دلیل تقاضای محدود و قیمت ارزان‌ تر بیلت فولادی از سوی تامین‌کنندگان روسی کاهش یافته است.

* قیمت داخلی محصولات فولادی ترکیه

قیمت داخلی محصولات فولادی ترکیه در هفته گذشته با نوساناتی همراه بود که در جدول زیر آمده است.

محصولاتقیمت هفته جاریقیمت هفته گذشته
کویل گالوانیزه گرم۱۰۱۵-۱۰۲۰ دلاربدون تغییر
کویل رنگی۱۱۱۵-۱۱۲۰ دلاربدون تغییر
کویل نورد گرم۸۰۰-۸۴۰ دلار۸۲۰-۸۳۰ دلار
کویل نورد سرد۹۲۰-۹۵۰ دلار۹۳۰-۹۵۰ دلار
سیم مفتول فولادی۱۴۶۰۰-۱۵۱۰۰ لیربدون تغییر
بیلت فولادی۷۰۰-۷۲۰ دلار۷۱۷-۷۲۰ دلار
میلگرد فولادی۱۳۷۰۰-۱۴۲۰۰ لیربدون تغییر

* قیمت وارداتی محصولات فولادی ترکیه

تغییر قیمت وارداتی محصولات فولادی ترکیه طی هفته گذشته به شرح زیر است.

محصولاتقیمت هفته جاریقیمت هفته گذشته
کویل نورد سرد۹۴۰-۹۰۰ دلار۹۸۰-۹۰۰ دلار
کویل نورد گرم۷۸۰-۸۲۰ دلار۸۶۰-۸۰۰ دلار
قراضه فولادی۴۳۵.۲۹ دلار۴۳۹.۱۰ دلار
بیلت فولادی۶۱۰-۶۲۵ دلار۶۴۰-۶۲۰ دلار

* قیمت صادراتی محصولات فولادی ترکیه

نوسانات قیمت صادراتی محصولات فولادی ترکیه در هفته ای که گذشت در جدول زیر آمده است.

محصولاتقیمت هفته جاریقیمت هفته گذشته
کویل نورد گرم۸۰۰-۸۵۰ دلار۸۲۰-۸۳۰ دلار
کویل گالوانیزه گرم۱۰۱۵-۱۰۲۰ دلاربدون تغییر
سیم مفتول فولادی۸۶۰-۸۷۰ دلاربدون تغییر
بیلت فولادی۷۱۰-۷۲۰ دلار۷۲۵-۷۳۰ دلار
میلگرد فولادی۷۳۵-۷۶۰ دلار۷۶۰-۷۸۵ دلار

قیمت‌ ها در جداول به ازای هر تن محاسبه شده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.