افزونه جلالی را نصب کنید. 16 محرم 1444 Saturday, 13 August , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

محصولات فولادی ترکیه / گزارش قیمتی هفته اول ژوئن

شناسه : 67451 22 خرداد 1401 - 15:00 منبع : متال بولتن
قیمت محصولات فولادی داخلی، وارداتی و صادراتی ترکیه در هفته ای که گذشت به دلیل مواردی مانند تقاضای ضعیف، کاهش ارزش لیر و کاهش قیمت محصولات فولادی تخت نسبت به هفته قبل روند ثابتی نداشت.
محصولات فولادی ترکیه / گزارش قیمتی هفته اول ژوئن
پ
پ

قیمت آهن محصولات فولادی داخلی، وارداتی و صادراتی ترکیه در هفته ای که گذشت به دلیل مواردی مانند تقاضای ضعیف، کاهش ارزش لیر و کاهش قیمت محصولات فولادی تخت نسبت به هفته قبل روند ثابتی نداشت.

* تغییرات قیمت در بازار محصولات فولادی ترکیه

به گزارش آرتان پرس، قیمت محصولات فولادی ترکیه، در هفته ای که گذشت به دلیل مواردی مانند تقاضای ضعیف، کاهش قیمت محصولات فولادی تخت، کاهش لیر ترکیه در برابر دلار آمریکا و کاهش معاملات جدید در مورد اکثر محصولات فولادی داخلی، صادراتی و وارداتی ترکیه نسبت به هفته گذشته روند مشخصی نداشت.

* کوتاه از بازار محصولات فولادی ترکیه

قیمت کویل گالوانیزه گرم داخلی ترکیه، در هفته منتهی به روز جمعه (۱۰ ژوئن) نسبت به هفته قبل کاهش یافت. اکثر فعالان بازار اعلام کردند بازار محصولات کویل فولادی پوشش داده شده در ترکیه در هفته منتهی به روز جمعه به دلیل تقاضای ضعیف در بازارهای داخلی و صادراتی به کاهش خود ادامه داد.

قیمت کویل رنگی فولادی داخلی ترکیه، در هفته منتهی به ۱۰ ژوئن نسبت به هفته قبل با کاهش همراه بود. منابع خبری اعلام کردند که میزان خرید به دلیل سطوح بالای سهام محدود شد و خریداران منتظر بودند تا قیمت ها قبل از ثبت سفارش به پایین ترین حد خود برسد.

قیمت کویل نورد گرم فولادی ترکیه، در هفته منتهی به ۱۰ ژوئن در بازار داخلی ترکیه نسبت به هفته قبل کاهش یافت. منابع خبری اعلام کردند که فعالیت در بازار فولاد تخت در ترکیه در هفته قبل ضعیف بوده و برخی قیمت ها کاهش یافت.

قیمت کویل نورد سرد فولادی داخلی ترکیه، در هفته منتهی به روز جمعه (۱۰ ژوئن) نسبت به هفته قبل با کاهش همراه بود. به نقل از منابع خبری کاهش تقاضا باعث کاهش قیمت این محصول شده است.

قیمت کلاف میلگرد فولادی داخلی ترکیه در هفته منتهی به ۱۰ ژوئن افزایش یافت. فعالان بازار علت افزایش قیمت این محصول را کاهش ارزش لیر ترکیه در برابر دلار آمریکا ذکر کردند.

قیمت شمش بیلت فولادی داخلی ترکیه در هفته منتهی به ۱۰ ژوئن نسبت به هفته قبل کاهش یافت. منابع خبری اعلام کردند قیمت بیلت فولادی ترکیه در هفته گذشته به دلیل در دسترس بودن محصولات ارزان تر از سوی تامین کنندگان روسی و همچنین تقاضای ضعیف به کاهش خود ادامه داده است.  

قیمت میلگرد فولادی داخلی ترکیه در هفته منتهی به ۱۰ ژوئن نسبت به هفته قبل با افزایش همراه بود. منابع خبری اعلام کردند قیمت میلگرد فولادی داخلی در ترکیه به دلیل کاهش لیر ترکیه در برابر دلار آمریکا اندکی افزایش یافته است.

قیمت کویل نورد گرم فولادی وارد شده به ترکیه، در روز جمعه (۱۰ ژوئن) نسبت به هفته قبل کاهش یافت.  داده های گزارش شده توسط منابع خبری نشان داد کاهش قیمت این محصول ناشی از کاهش معاملات جدید بوده است.

قیمت کویل نورد سرد فولادی در بازار وارداتی ترکیه، در تاریخ ۲۷ می نسبت به هفته قبل روند ثابتی داشت و تغییر نکرد.

قیمت قراضه فولادی وارد شده از ایالات متحده به ترکیه در روز جمعه نسبت به هفته قبل کاهش یافته است. به نقل از متال بولتن کارخانه های تولید کننده فولاد ترکیه در روز جمعه ۱۰ ژوئن سکوت خود را در بازارهای واردات قراضه فولادی دریایی شکستند و قیمت ها را بار دیگر کاهش دادند.

قیمت بیلت فولادی در بازار وارداتی ترکیه، در تاریخ  10 ژوئن نسبت به هفته قبل با کاهش همراه بوده است.

قیمت کویل گالوانیزه گرم صادراتی ترکیه، در هفته منتهی به ۱۰ ژوئن نسبت به هفته گذشته کاهش یافت. منابع خبری اعلام کردند یکی از دلایل کاهش قیمت این محصول کاهش تقاضا بوده است.

قیمت کویل نورد گرم فولادی در بازار صادراتی ترکیه، در هفته گذشته با کاهش همراه بود.  به نقل از تحلیل گران صنعت قیمت ها در اکثر نقاط جهان از جمله بازارهای صادراتی برای کویل نورد گرم فولادی ترکیه در حال کاهش است.

قیمت بیلت فولادی صادراتی ترکیه در روز ۱۰ ژوئن نسبت به هفته قبل با کاهش همراه بوده است. فعالان بازار اعلام کردند در دسترس بودن محصولات فولادی ارزان تر، از نوسان این قیمت ها حمایت می کند.

قیمت میلگرد فولادی صادراتی ترکیه نسبت به هفته قبل کاهش اندکی را تجربه کرد. فعالان بازار اعلام کردند کاهش تقاضا در بازارهای کلیدی علت اصلی روند نزولی قیمت این محصول می باشد.

قیمت کلاف میلگرد فولادی صادراتی ترکیه در هفته منتهی به ۱۰ ژوئن به دلیل تقاضای محدود و قیمت ارزان‌ تر بیلت فولادی از سوی تامین‌کنندگان روسی کاهش یافته است.

* قیمت وارداتی محصولات فولادی ترکیه

تغییر قیمت وارداتی محصولات فولادی ترکیه طی هفته گذشته به شرح زیر است.

محصولاتقیمت هفته جاریقیمت هفته گذشته
کویل نورد سرد۹۰۰-۹۶۰ دلاربدون تغییر
کویل نورد گرم۷۳۰- ۷۷۰ دلار۷۸۰-۸۲۰ دلار
قراضه فولادی۳۹۹.۹۷ دلار۴۳۵.۲۹ دلار
بیلت فولادی۶۱۰-۶۲۵ دلاربدون تغییر

* قیمت صادراتی محصولات فولادی ترکیه

نوسانات قیمت صادراتی محصولات فولادی در هفته ای که گذشت در جدول زیر آمده است.

محصولاتقیمت هفته جاریقیمت هفته گذشته
کویل نورد گرم۸۰۰-۸۴۰ دلار۸۰۰-۸۵۰ دلار
کویل گالوانیزه گرم۹۰۰-۹۵۰ دلار۱۰۱۵-۱۰۲۰ دلار
کلاف میلگرد فولادی۸۵۰-۸۶۰ دلار۸۶۰-۸۷۰ دلار
بیلت فولادی۶۹۰-۷۰۰ دلار۷۱۰-۷۲۰ دلار
میلگرد فولادی۷۳۰-۷۴۰ دلار۷۳۵-۷۶۰ دلار

قیمت‌ ها در جداول به ازای هر تن محاسبه شده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.