افزونه جلالی را نصب کنید. 16 محرم 1444 Saturday, 13 August , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

کاهش قیمت قراضه فولادی هند در معاملات اخیر

شناسه : 69908 12 مرداد 1401 - 14:00
به گزارش منابع خبری، با توجه به کاهش رزرو قراضه فولادی توسط دیگر کشورهای وارد کننده، قیمت قراضه فولادی هند در معاملات اخیر کاهش یافت.
کاهش قیمت قراضه فولادی هند در معاملات اخیر
پ
پ

به گزارش منابع خبری، با توجه به کاهش رزرو قراضه فولادی توسط دیگر کشورهای وارد کننده، قیمت قراضه فولادی هند در معاملات اخیر کاهش یافت.

* بازار قراضه فولادی وارداتی هند

به گزارش آرتان پرس، پس از کاهش پیشنهادات شنیده شده برای قراضه فولادی وارداتی کانتینری، پیشنهادات مربوط به قراضه فولادی وارداتی بالک هند در معاملات منعقد شده در هفته منتهی به روز سه شنبه (۲ آگوست) به طرز چشمگیری کاهش یافت.

منبع خبر خاطر نشان کرد که کاهش قیمت قراضه فولادی وارداتی بالک هند عمدتا به کاهش رزرو توسط سایر وارد کنندگان، یعنی پاکستان، بنگلادش و ترکیه نسبت داده می شود.

فعالان بازار اعلام کردند در روز جمعه (۲۹ ژوئیه)، محموله ای با ۴۰۰۰۰ تن قراضه فولادی خرد شده و قراضه فولادی نوع HMS بریتانیایی به طور متوسط با قیمت ​​۴۰۰ دلار در هر تن cfr چنای رزرو شد.

به گفته منابع خبری، در این معامله قراضه فولادی نوع HMS با قیمت ۳۹۵ دلار در هر تن Cfr Chennai و قراضه فولادی خرد شده با قیمت ۴۰۵ دلار در هر تن Cfr فروخته شد.

همچنین معامله گران اعلام کردند ۳۳۰۰۰ تن قراضه فولادی خرد شده، قراضه فولادی نوع PNS و نوع HMS با مبدا ایالات متحده نیز در روز جمعه (۲۹ ژوئیه)، با میانگین ۴۰۹ دلار در هر تن Cfr چنای رزرو شد.

بررسی ها نشان داد این محموله شامل ۲۲۰۰۰ تن قراضه فولادی خرد شده و نوع PNS و ۱۱۰۰۰ تن قراضه فولادی نوع HMS است.

یک منبع خبری مستقر در بازار گزارش داد که هند با توجه به تضعیف جو بازار داخلی پاکستان و بنگلادش، مصرف قراضه فولادی وارداتی بالک را افزایش داده است. در نتیجه معامله گران انتظار دارند رزروهای بیشتری در روزهای آینده انجام شود.

تحلیل گران بازار گزارش دادند در هفته منتهی به روز سه شنبه (۲ آگوست) یک محموله قراضه فولادی بالک ۳۲۰۰۰ تنی با مبدا ایالات متحده با میانگین ۴۲۷ دلار در هر تن Cfr هند معامله شد.

باید توجه داشت که محل تخلیه این محموله شهر Chennai می باشد. منابع خبری اعلام کردند که قیمت محموله تخلیه شده در کاندلا در محدوده ۴۳۱ دلار در هر تن Cfr  شنیده شد. بررسی ها نشان داد این محموله ۳۲۰۰۰ تنی شامل ۱۰۰۰۰ تن قراضه فولادی نوع bonus ، ۸۰۰۰ تن قراضه فولادی نوع HMS و ۱۴۰۰۰ تن قراضه فولادی خرد شده است.

در این میان تاجران گزارش دادند انتظار می ‌رود که در پاکستان یک کشتی حاوی ۲۹۰۰۰ تن قراضه فولادی خرد شده با منشأ بریتانیا، در ۵ آگوست به بندر قاسم برسد. این محموله در ماه ژوئن با قیمت ۴۸۰ دلار در هر تن برای تحویل در بندر قاسم رزرو شده است. به نقل از منابع خبری فولاد Sheikhoo  به عنوان بزرگ ترین شرکت در بین چهار خریدار این محموله شنیده شده است.

فعالان بازار گزارش دادند در بنگلادش، آخرین رزرو انبوه برای ۳۰۰۰۰ تن قراضه فولادی bonus  و قراضه فولادی نوع HMS با مبدا استرالیا با میانگین ۴۲۷.۵ دلار در هر تن از چیتاگونگ شنیده شد. بررسی ها نشان داد این محموله شامل ۱۸۰۰۰ تن قراضه فولادی نوع bonus  و ۱۲۰۰۰ تن قراضه فولادی نوع  HMS بود.

منابع خبری اعلام کردند در این محموله قراضه فولادی نوع bonus با قیمت ۴۳۰ دلار در هر تن Cfr جینتانگ و قراضه فولادی نوع HMS با قیمت ۴۲۵ دلار در هر تن Cfr Chittagong رزرو شده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.