جمعه, ۱۱ اسفند , ۱۴۰۲ 21 شعبان 1445 Friday, 1 March , 2024 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

جداول فولادی - آرتان پرس

تولید ۵۶.۵ میلیون تن فولاد در ۶ ماهه ابتدایی ۱۴۰۲
4 ماه قبل
آرتان پرس گزارش می دهد:

تولید ۵۶.۵ میلیون تن فولاد در ۶ ماهه ابتدایی ۱۴۰۲

بر اساس آمار انجمن تولید کنندگان فولاد ایران از ابتدای سال جاری تا پایان شهریور ماه ۱۴۰۲، ۵۶ میلیون و ۵۰۳ هزار تن از انواع اقلام فولادی در کشور تولید شده است.

جدول وزن قوطی و انواع پروفیل
3 سال قبل

جدول وزن قوطی و انواع پروفیل

جدول وزنی پروفیل به عنوان مرجعی برای استفاده کاربران را در این مقاله گردآوری کرده ایم. پروفیل فولادی به هر نوع قطعه ای با سطح مقطع ثابت گفته می شود از اینرو مقاطع اصطلاح دیگری است که به پروفیل ها نسبت داده می شود.

وزن ورق آهن سیاه را خودتان محاسبه کنید!
3 سال قبل

وزن ورق آهن سیاه را خودتان محاسبه کنید!

ورق آهن از جمله ورق های بسیار پرکاربرد در بازار آهن فروشان است. همچنین وزن ورق آهن نقش اساسی را در تعیین قیمت آن دارد. وزن ورق آهن با فرمول و استفاده از جدول قابل محاسبه است.

جدول وزن لوله
3 سال قبل

جدول وزن لوله

جدول وزنی لوله به عنوان مرجعی برای استفاده کاربران را در این مقاله گردآوری کرده ایم. لوله از زیر مجموعه های مقاطع بسته بوده که مقطعی دایره ای شکل داشته و با توجه به قطر، ضخامت و طول دسته بندی می گردد.

جدول وزنی تیرآهن
3 سال قبل
جداول فولادی:

جدول وزنی تیرآهن

تیرآهن یکی از مهمترین و اساسی ترین پروفیل هایی است که به منظور تحمل نیروهای برشی و لنگر خمشی در ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع پروفیل بر اساس شکل هندسی و نوع استاندارد آن انواع مختلفی دارد که پرکاربردترین آنها تیرآهن های IPE و IPB می باشد.

6 سال قبل

جدول گرید های معادل فولاد

همراهان گرامی در این قسمت جنس معمول برای تولید محصولات تخت و معادل آن در استانداردهای مختلف ارائه شده است. امید است این بخش کمک شایانی به دسترسی و شناخت هرچه بهتر متریال مورد استفاده و مورد نیاز شما کاربران گرامی نماید